Hakkımızda

En güvenli taşımacılığı Beşiktaş Evden eve Nakliyat, eşyalarınızı taşımak öncesi özenle paketler, taşımanın her aşamasını izleyerek ve denetleyerek eşyalarınızın güvenliğini sağlar. Üçüncü şahıs araçlar ile taşımacılık hizmeti vererek, taşıyan bilgisini, araçların takibini ve araçlarının bakımına kadar onu detayı düşünerek eşyalarınızın güvenliğini sağlamak. Eğer sizde eşyalarınızın güreş taşındığından emin olmak için uygun taşıma hizmetleri hizmetleriniz için bizi seç!

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat, ev eşyası ve binek otomobillerin uluslararası taşınması, iç nakliyesi, ambalajlanması, paketlenmesi, depolaması ve gümrük müşavirlik hizmetlerini kendi bünyesindeester. Firmamız kalitesinden ödün vermeden geniş hizmet ağıyla evden eve uluslararası eşya taşımalarında çok iddialı bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteli taşımacılık hizmetleri anlayışımızdan ödün vermeden tüm ev eşyası ve binek otomobil nakliyesi başından sonuna kadar takip ederek, kontrolümüz alt ve üst katlarken, güvenli bir şekilde ulaştırılması uygun adrese teslim ediyoruz.

Sloganımız; “Taşınamayacak Tek Şey Anılarınız” ile yeni anılara kapı açan taşınma kararlarınızda üstün kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile daima yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir